Výročná sv. omša pri kaplnke Nanebovzatia P. Márie „v Hájku“ (nad Krížovou cestou „u Ninisí“)

P1070059

V predvečer slávnosti Nanebovzatia Panny Márie (v nedeľu 14. augusta 2016 o 15.00) bola pri kaplnke v Hájku (nad časťou Ninise) za peknej účasti veriacich (cca 300) z našej aj okolitých farností výročná sv. omša. Hlavným celebrantom aj kazateľom bol farár farnosti Veľké Rovné Marián Majda, koncelebroval dp. Teodor Ferko, kňaz-dôchodca, rodák z V. Rovného. Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa zaslúžili o pekný priebeh tejto milej mariánskej slávnosti, zvlášť autorkám bohatej kvetinovej výzdoby aj darcom, ktorí túto výzdobu umožnili. Pán Boh zaplať aj mládeži za sprevádzanie sv. omše spevom a za zorganizovanie pobožnosti Krížovej cesty pre birmovancov v predvečer tejto slávnosti (v sobotu).

Náhľad na zastavenia Krížovej cesty vedúcej ku kaplnke si môžete pozrieť na stránke: http://zilina-gallery.sk/picture.php?/53000/category/3837

P1070067 P1070100

Tento obsah bol zaradený v Udalosti. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.